اخبار فوري :
گزارش تصويري

گزارش تصويري از ديدار با مقامات لبناني گزارش تصويري بازديد معاون امور زائرين استاندار قم از روند استقرار كميته هاي ستاد تسهيلات زائرين استان جلسات و بازديد از خدمات رساني نيمه شعبان
تقويم و مناسبتها
آمار بازديد

کل بازدید کنندگان : 339853
بازدید کنندگان امروز : 122
بازدید کنندگان این صفحه : 230439
بازدید کنندگان آنلاین : 1
مدت زمان تولید صفحه : 0/3281
اخبار > از ظرفيت هاي ملي براي خدمت رساني به زائرين در ايام نوروز بهره گرفته شود


  چاپ        ارسال به دوست

معاون امور زائرين استاندار قم:

از ظرفيت هاي ملي براي خدمت رساني به زائرين در ايام نوروز بهره گرفته شود

معاون امور زائرين استاندار قم با اشاره به قرار گرفتن قم در شاهراه مواصلاتي كشور اظهار داشت: از ظرفيت هاي ملي براي خدمت رساني به زائرين در ايام نوروز بهره گرفته شود.

به گزارش روابط عمومي استانداري قم یونس عالی پور معاون امور زائرين استاندار قم در جلسه ستاد تسهيلات زائرين و خدمات سفر استان قم طی سخنانی با بيان اينكه انتظار بالایی از ستاد زائرین استان قم براي خدمت رساني به مردم وجود دارد اظهار داشت: امسال باید بعد از ایام نوروز خود را برای برنامه های نیمه شعبان نيز آماده کنیم.

معاون هماهنگی امور زائرین استانداری قم بيان داشت: کمیته فرهنگی به زودی باید توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی تشکیل شود و گزارش فعاليت هاي آن به این ستاد ارائه شود.

وي با بيان اينكه در ورودی شهر بايد تابلوی خوش آمد گویی مناسبی باید نصب شود ادامه داد: در حرم مطهر حضرت معصومه(س) نیز مکانی برای مدیران ایجاد گردد تا با استقرار و بازدید خود از مشکلات آن مطلع شوند.

عالی پور خاطرنشان کرد: از ظرفیت های ملی نیز باید بتوان در قم بهره گرفت و استفاده کرد.

ساماندهی عوارضی قم- تهران، سرویس های بهداشتی اطراف حرم حضرت معصومه، تابلوهای سه زبانه در امامزادگان و... از جمله مواردی بود که در جلسه ستاد تسهیلات زائرین استانداری قم عنوان شد.


١١:٠٠ - 1397/11/11    /    شماره : ١٨٩٢٤    /    تعداد نمایش : ١١٢معاونت امور زائرين
اوقات شرعي

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد